Pocsékul mutatkozott be a PSG új igazolása

Bizonyára jobb debütálásról álmodott a Schalke 04-től 37 millió euróért megvásárolt Thilo Kehrer, aki először kapott helyet a Paris Saint-Germain aktuális bajnokiján. A mérkőzés elején még úgy tűnt, minden a legnagyobb rendben, Edinson Cavani megszerezte a vezetést az Angers ellen és mindenki örülhetett.

Csakhogy tíz perccel később Kehrer kétségbeesetten próbált felszabadítani, miután a védelem mögé került a labda és hátulról felvágta a kilépni készülő Flavian Tait-t. A játékvezető sárga lapot adott, tizenegyest ítélt, az Angers pedig egyenlített.

Kehrer ezután sem nyűgözte le Thomas Tuchel vezetőedzőt, olyannyira nem, hogy félidőben inkább le is cserélték a németet. Fordulás után aztán belehúzott a PSG, Kylian Mbappé öt perc alatt vezetést szerzett, majd a 65. percben kihagyhatatlan helyzetbe hozta Neymart, ezzel lett 3-1 a végeredmény.