Kiesett az MTK a Bajnokok Ligájából

A magyar bajnok MTK Hungária FC hazai pályán 4-1-re kikapott a cseh Slavia Prahától a női labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti selejtezőcsoportjának harmadik fordulójában, így nem jutott főtáblára.

A magyar csapanak győznie kellett volna a csoportelsőséghez és a biztos főtáblás szerepléshez, ám a szünetben is “csak” döntetlenre állt. Fordulás után azonban az előző idényben negyeddöntős prágai csapat a második félidőben három gólt vágott, így veretlenül lett csoportelső.

Az MTK kedden az első körben 6-1-re nyert a koszovói KFF Mitrovica ellen, míg pénteken 2-2-es döntetlent játszott a török Atasehirrel.

Végeredmény – Bajnokok Ligája-selejtezőcsoport

MTK Hungária FC–Slavia Praha (cseh) 1–4 KFF Mitrovica (koszovói)–Atasehir Belediyespor (török) 1–6

1. Slavia Praha 3 3 15–3 12 9
2. MTK HUNGÁRIA 2 1 1 1 9–7 2 4
3. Atasehir Belediyespor 3 1 1 1 10–10 0 4
4. KFF Mitrovica 3 1 2–16 –14 0

Nyitókép: mtkhungaria.hu