Őrületesen nagy gólt lőttek Németországban – videó

A német másodosztály 26. fordulójának pénteki mérkőzésén a Dynamo Dresden hazai pályán verte 3-2-re a Heidenheimet, ezzel pedig még mindig ott vannak a nagyon szoros középmezőnyben és öt pontra vannak elmaradva az osztályozós helyen álló, igaz, egy mérkőzéssel kevesebbet játszó Kiel mögött.

A három gólt szerző szenegáli csatár, Moussa Koné volt a meccs hőse, viszont a meccs gólját Maximilian Thiel szerezte a 7. percben. A 25 éves német középpályás mellel vett át egy labdát a tizenhatoson belül, majd félfordulatból, ballal lőtt a hosszú felsőbe védhetetlenül. Technikailag elképesztően nehéz lövést mutatott be.

Ezzel egyébként 1-1 lett, a 11. percben jött az újabb drezdai gól, azután ismét ki tudott egyenlíteni a vendégcsapata, de Koné 83. perces találatára mér nem érkezett válasz. Azt csak halkan egyezzük meg: