Óriási gólt lőtt és fogat vesztett az Atlético Madrid

2018. 02. 05. 07:36

A madridi csapatból mindenki örült vasárnap este. Ángel Correa a pazar góljának, a csapat a bajnoki győzelemnek. Egyedül Diego Godin szomorkodott, lévén Neto, a Valencia brazil kapusa a második félidő elején kiverte a fogát. De erről majd később. Előbb maradjunk a kifejezett sporthírnél.

Az első félidőben az Atlético Madrid próbálta érvényesíteni a hazai pálya előnyét, szórványos támadásokkal veszélyeztetett, gólt azonban nem sikerült szereznie Diego Simeone együttesének. Fordulás után azonban megtört a gólcsend, az 59. percben Koke passzolt Ángel Correához, aki lesimította a lasztit, majd a 16-os jobb sarkától elképesztően nagy gólt lőtt a kapu bal felső sarkába.

Correa találatát tekinthetjük egyfajta nemes bosszúnak is, lévén 12 perccel találata előtt azért állt a játék, mert Neto, a Valencia brazil hálóőrének könyöke fájdalmasan találkozott Diego Godin arcával. Utóbbi fogsora bánta a randevút. 2-3 pernyi ápolást követően eldőlt, az Atlético uruguayi védője inkább nem folytatja a játékot. Helyére az 51. percben Juanfran állt be.

A délutáni meccsen a Barcelonát a városi rangadón Piqué mentette meg az Espanyol elleni lebőgéstől.

(Nyitókép: youtube.com)