Manchester City's English midfielder Raheem Sterling heads wide during the English Premier League football match between Manchester City and Watford at the Etihad Stadium in Manchester, north west England, on January 2, 2018. / AFP PHOTO / Paul ELLIS / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

A Manchester City meglőtte a szezon leggyorsabb gólját

2018. 01. 03. 08:01

A Premier League 22. fordulójából négy mérkőzést játszottak kedd este, amely után elmondható, hogy Pep Guardiola csapata továbbra is veretlen. Ráadásul a Manchester City úgy győzte le a Watfordot, hogy első találatával szezoncsúcsot ért el.

Raheem Sterling egy klasszikus, sok passzos tiki-taka után a mérkőzés 38. másodpercében érkezett pontosan Leroy Sane tökéletes centerezésére.
(Nyitóképen Raheem Sterling Fotó: / AFP PHOTO / Paul ELLIS)

A mérkőzés összefoglalója:

Európa 2017-es leghatékonyabb góllövője Harry Kane ugyan nem kezdett, de ettől még nem hibázott a dobogóért versenyben lévő Tottenham sem. A Swansea vendégeként már a 12. percben megszerezték a vezetést, miután Christian Eriksen bal oldali szabadrúgását Fernando Llorente pazarul csúsztatta a hálóba . A játékvezető és asszisztense nem szúrta ki azt, amit a lassításból tökéletesen látni, a spanyol támadó lesről érte el a találatot.

Mauricio Pochettino a második félidőre azért csak pályára küldte Kanet is, aki a 89. percben remek labdával szolgálta ki Dele Alit, aki előbb a kapusba rúgta a labdát, majd ügyesen botlott bele a kipattanóba.