Fabregast a bíró buktatta – videó

Komikus jelenetet láthatott a Stamford Bridge közönsége szombat délután a Newcastle United elleni bajnoki mérkőzésen. Az első félidő derekán ugyanis Kevin Friend játékvezető került főszerepbe, miután Eden Hazard bal szélről középre passzolt. A címzett ugyanis Cesc Fabregas volt, ám a spanyol középpályást egyszerűen hátulról felöklelte a mérkőzést irányító sporttárs, így a labda nem maradt a Chelsea-nél.

A szurkolók persze Friend fejét követelték, mivel ekkor még 1-1 volt az állás, de így sem kellett nagyon bosszankodniuk végül, mert még a szünet előtt 2-1-s előnybe kerültek a hazaiak Alvaro Morata fejesgóljának hála.

Moratának ez volt a tizenegyedik fejesgólja a szezonban, ez az öt legjobb bajnokság – az angol, a spanyol, az olasz, a francia és a német liga – legjobb eredménye a fejesek közül.