Chelsea's Brazilian midfielder Willian (C) celebrates after scoring their first goal during the English Premier League football match between Liverpool and  Chelsea at Anfield in Liverpool, north west England on November 25, 2017. / AFP PHOTO / Paul ELLIS / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

A Liverpool most sem bírta végig, csak ikszelt a Chelsea-vel

2017. 11. 25. 21:15

A címvédő Chelsea 1-1-re mentett a Liverpool elleni Premier League-meccset szombaton, a bajnokság 13. fordulójában.

Mohamed Szalah góljával a 65. percben szerzett vezetést a Liverpool, viszont Antonio Conte csapata a csereként beálló Willian révén a 85. percben egyenlíteni tudott.

A Chelsea a Premier League-ben legutóbb 2014. november 8-án tudott Liverpoolban, azóta ez már a harmadik 1-1 volt a két csapat között az Anfield Roadon. A döntetlennel megszakadt mindkét klub győzelmi sorozata is: a hazaiak négy, a vendégek három megnyert bajnoki mérkőzés után vesztettek pontokat.