Megdöbbentő, miért állították ki a lyoni játékost

Futó Csaba
Futó Csaba

újságíró. 2017. 10. 02. 11:13

Vasárnap az Olympique Lyon focicsapata 3-3-as döntetlent játszott az Angers otthonában a francia bajnokságban. A találkozó érdekessége azonban nem a hat gól volt, hanem egy játékvezetői ítélet.

A második félidő 50. percében Marcelo, a vendégek védője szabálytalankodott. Kapott érte egy sárgát, amit nem értett, szét is tárta a karját. Dühében aztán csak legyintett egyet, de ez a mozdulat pont úgy sikerült, hogy közben kiütötte a játékvezető kezéből a sárga lapot.

Aki ezért aztán kiállította a Marcelót.

Elég nehéz ezt a mozdulatot szándékosnak ítélni, Mikael Lesage azonban így látta. A Lyon ekkor 3-1-re vezetett, de emberhátrányban bekapott két gólt, így alakult ki a 3-3.