Tönkreverte a Dortmund a Kölnt

A Köln labdarúgócsapata jött ki a legrosszabbul abból, hogy a Borussia Dortmund a héten kikapott a Tottenhamtől a Bajnokok Ligájában. A dortmundiak ugyanis hazai pályán legyalulták a kölnieket, már a 2. percben vezettek és bár nem volt egy súlycsoportban a két együttes, de a BVB sikeréhez kétszer a videóbíró is kellett.

Egy ízben, Szokratisz góljánál a spori kapustámadást fújt, de visszanézték az esetet és megadták a gólt:

A harmadik találat előtt pedig egy tizenegyesgyanús helyzetet néztek vissza, befújták, Aubameyang pedig belőtte:

Aubameyangnak volt egy akciógólja is, majd Philipp a 69. percben beállította az 5-0-s végeredményt. A Dortmund így vezeti a bajnokságot, négy forduló alatt ez harmadik győzelem volt egy döntetlen mellett, gólt még nem kaptak, 10-0 a gólkülönbségük.