Akkora pofont kaptak Németh Krisztiánék, hogy a fal adta a másikat

Sok nagy különbségű meccs után írjuk azt, hogy egyik csapat bucira verte a másikat, de ez nagyon rég volt annyira helytálló, mint a 30-szoros magyar válogatott, Németh Krisztián csapata, a New England Revolutins esetében.

Némethék ugyanis az MLS soros fordulójában 7-0-ra kaptak ki Atlantában.

Az Atlanta United már a második percben vezetett, és a 38. percre kettős emberelőnybe került. Akkor már 2-0 volt az állás. A második félidőre teljesen elfogyott a vendég csapat, a vége kiütés.

Ekkora verést még soha nem kapott a New England, és a hétgólos vereséggel beállították a ligarekordot:

korábban csak a Dallas Burn (Los Angeles Galaxy, 1–8, 1998), a Kanas City Wizards (Chicago Fire,  0–7, 2001), és a New York City (New York Red Bull, 0–7, 2016) kapott ki ekkora különbséggel.