Csak a szokásos, Nikolics megint gólt lőtt

Nincs megállás Chicagóban, a helyi focicsapat, a Fire ismét győzelmet aratott, magyar idő szerint vasárnap hajnalban a brazil Kakával felálló Orlando Cityt verték 4-0-ra. A chicagóiaknál David Accam volt a hős, ő mesterhármast szerzett, de betalált Nikolics Nemanja is, aki kezdőként végigjátszotta a mérkőzést.

Nikolics az 52. percben talált be, miután Accamtól kapott egy pazar kiugratást. Ez volt a szezonban a 14. gólja, vezeti a góllövőlistát. A Chicago második a keleti konferenciában.

Az összefoglaló, Nikolics gólja 2:07-től:

Egyébként Nikolics épp a napokban nyilatkozott a válogatottról. Azt mondta, annak nem látja értelmét, hogy hazautazzon Amerikából, hogy aztán 10-15 percet játszhasson a meccsek végén. Szerinte mindig gólokkal hálálta meg a bizalmat, ha megkapta, de a válogatottnál nem kapja meg.