Közel három hónap után, hétgólos thriller végén kapott ki a Werder

A Köln hétgólos mérkőzésen múlta felül a vendég Werder Brement a német labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában.

A fordulatos találkozón 28 perc alatt kétgólos előnyre tett szert a Köln, viszont a 40. percben már 2-2 állt az eredményjelzőn. Itt viszont még nem volt vége az első félidőnek. A 44. percben újra a hazaiaknál volt a vezetés, előnyüket pedig a fordulást követően két perccel meg is duplázták. A Werder szerzett még egyet, de kétszer már nem tudott egyenlíteni kétgólos hátrányból.

A brémai együttes közel három hónap után veszített meccset a Bundesligában. Legutóbb február 11-én a Borussia Mönchengladbach tudta megverni őket.

Fogadj a szezon legjobb meccseire a Tippmixpron!

Eredmény – Bundesliga, 32. forduló

1. FC Köln-Werder Bremen 4-3 (3-2)
Gólszerző: Modeste (13., 47.), Bittencourt (28.), Zoller (44.) ill. Bartels (34.), Gebre Selassie (40.), Gnabry (62.)