Can beollózta a szezon legszebb gólját – videó

Hétfőn este Watfordba látogatott a Liverpool a Premier League 35. fordulójában. Az aktuális hazai csapat rossz emlékekkel gazdagodott a párharc odavágóján, hiszen az Anfielden kiütéses győzelmet (6-1) arattak a Vörösök.

Emre Cannak volt egy életerős bombája az első félidőben, majd a csereként beállt Adam Lallana eresztett meg egy sistergőst, de előbb Heurelho Gomes, majd a felsőléc akadályozta meg a vendégek vezetését.

A játékrész hajrájában aztán már nem volt menekvés. Lallana kevergetett a jobb oldalon, majd Lucas Leivához került a labda. A brazil középre ívelt, Can pedig fantasztikus gólt ollózott a jobb felsőbe.

Divock Originek volt ziccere a fordulás után, de a brazil portásba lőtt laposan a fiatal belga Nathaniel Clyne tökéletes kiugratása után.

70 percet kellett várni az első veszélyes hazai lövésre, Etienne Capoue próbálkozását tolta ki Simon Mignolet a léc alól.

A hajrában a csereként beállt Daniel Sturridge dönthetett volna el mindent, de Gomes bravúrral hárított.

A 94. percben Sebastian Prödl találta telibe a felsőlécet, maradt a 0-1, fontos győzelmet aratott a Liverpool.