Utánpótlás: 13 gólos meccset játszott a magyar válogatott

A magyar U15-ös labdarúgó-válogatott 7–6-ra kapott ki a csehek elleni felkészülési mérkőzésen – számol be az mlsz.hu.

A Telkiben rendezett keddi összecsapáson már az első 40 percben 10 gól született. A csehek mentek el kettővel, majd 5-2 után lett 6-4 a félidőre.

A második játékrészben feljöttek a mieink 6-5-re, de az ellenfél ismét betalált, végül egy magyar tizenegyessel alakult ki a végeredmény.

Az első félidőben börleszkbe illő jeleneteket produkáltunk a saját kapunk előtt, sajnos olyan egyéni hibákat vétettünk, amelyek nemzetközi szinten nem férnek bele a játékba. A második félidőre stabilizáltuk a védelmüket, a helyzeteink alapján közel jártunk az egyenlítéshez is. A támadójátékunk végig kifejezetten erős volt, de nem tudtunk annyi gólt szerezni, amivel kompenzálhattuk volna az extrém mennyiségű védelmi hibánkat.

idézi Preisinger Sándor szövetségi edzőt a portál.