Három piros lap és két gól a Barca-Atléticón – videó

A Király-kupa elődöntőjének visszavágóján Barcelonába látogatott az Atlético Madrid. Az első mérkőzést a katalánok nyerték Luís Suárez szólójával és Lionel Messi bombájával (1-2).

Az uruguayi támadó kedd este is beköszönt, az első félidőben az argentin klasszis lövését csak kiütni tudta Miguel Ángel Moyá kapus, a kipattanót pedig Suárez simán bepasszolta.

A 30 éves támadó a 127. meccsét játszotta gránátvörös-kék mezben, és már a 107. gólját jegyezte.

A második félidőben bő tíz percen belül Sergi Robertót és Yannick Ferreira Carrascót is kiállította Jesús Gil Manzano játékvezető.

Kevin Gameiro a 80. percben büntetőt rontott, de három perccel később sikerült egalizálnia. A hajrában Suárez is piros lapot kapott, de így is bejutott a döntőbe a Barcelona.

A másik ágon szerda este 0-0-s első meccs után csap össze újra a Deportivo Alavés és a Celta Vigo.