Foci

Már Melbourne-ben is van Puskás-szobor

Puskás Ferenc-szobrot avattak Melbourne-ben az Olimpiai Parkban szombaton – adta hírül az nso.hu. A beszámoló szerint az alkotást Les Murray, az SBS magyar kommentátorlegendája, Robert Belteky, a szoborállítást kezdeményező üzletember, Bruce Atkinson, Victoria állam parlamenti felsőházának és az ausztrál szenátusnak az elnöke, valamint Németh Zsolt, a magyar országgyűlés külügyi bizottságának elnöke leplezte le.

Az ünnepségen több mint kétszáz érdeklődő vett részt, közöttük Puskás több volt játékosa.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik