Másfél hónap után nyerhetett volna a Valencia, aztán jött a 93. perc

Nem szakadt meg a Valencia október közepe óta tartó nyeretlenségi szériája, miután hazai pályán 2-2-re végeztek a Málagával a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 14. fordulójában.

Gyors gólváltással indult a mérkőzés, Fornals már a 3. percben megszerezte a vezetést a vendégeknek (0-1), erre négy minutummal később Rodrigo már válaszolni is tudott (1-1).

Medrán a 34. percben már a Turia-parti csapatot jutotta előnyhöz (2-1), amely szinte az egész mérkőzés végéig kitartott. Csakhogy a ráadás harmadik percében ismét jött Fornals, és egy pontot megmentett együttesének.

Fornals egyenlítő találata az utolsó pillanatban:

A Valencia legutóbb október 16-án, a Sporting Gijón otthonában nyert a spanyol élvonalban. Cesare Prandelli legénysége mindössze 16. a tabellán, két ponttal a már kieső helye álló Deportivo La Coruna előtt.

Ne hagyd ki az ősz legjobb legjobb focimeccseit. Fogadj a Tippmixpron!