Huszti gólt lőtt a Bayernnek, aztán kiállították

Huszti Szabolcs, a Frankfurt labdarúgócsapatának magyar játékosa volt az egyik főszereplője a Bayern München elleni hazai bajnokinak a Bundesliga 7. fordulójában. A 33 éves Huszti az első félidő hajrájában egyenlített egy szép lövéssel, majd a 65. percben kiállították második sárga lappal. A Frankfurt tíz emberrel is döntetlenre tudta menteni a meccset, a címvédő München így zsinórban a második meccsén maradt nyeretlen.

Huszti gólja:

Bár Szalai Ádám remekelt a magyar válogatottban, Svájc ellen két, Lettország ellen egy gólt szerzett, mégsem kapott szerepet csapata, a Hoffenheim mérkőzésén: a kispadról nézte végig, ahogy 2-1-re verik a Freiburgot.

Az, hogy a Hamburg pontot szerzett, az kisebbfajta csoda, ugyanis több mint egy órát emberhátrányban játszottak, a Borussia Mönchengladbach pedig két tizenegyest is rúghatott, de mindkettőt kihagyta. 0-0 lett a vége. (Fotó: Getty Images/Lars Baron)