Döntetlennel zárult a Premier League szombati rangadója

A Liverpool nyert már rangadót a Premier League idei szezonjában, hiszen az első fordulóban egy gólgazdag mérkőzésen verték 4-3-ra az Arsenalt Jürgen Klopp tanítványai. Szombaton kora délután a White Hart Lane-en kellet bizonyítaniuk a Vörösöknek.

Már az első percekben megszerezhették volna a vezetést a vendégek, hiszen Roberto Firmino nagyszerűen tálalt Phillipp Coutinho elé, utóbbi azonban közelről Michel Vormba lőtte a labdát. Az első játékrész hajrájában Erik Lamela buktatta Firminót a tizenhatoson belül, a megítélt tizenegyest James Milner váltotta gólra. (0-1)

A második félidő elején is aktívabb volt a Liverpool, Sadio Mané is betalált, de ezt a gólt érvénytelenítette a játékvezető. A 72. percben aztán jött az egyenlítés, Danny Rose lőtt Simon Mignolet mellett a rövid alsóba. (1-1)

A Tottenham ezzel a döntetlennel továbbra is veretlen az angol élvonalban, a Liverpool négy ponttal a nyolcadik helyen áll a forduló további mérkőzései előtt.