Foci

Egy kapitány belebukott a Copa Américába

Lemondott posztjáról Ramón Díaz, a paraguayi labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, mert csapata nem jutott tovább az Egyesült Államokban zajló Copa America A csoportjából.

Paraguay döntetlent játszott Costa Ricával, majd kikapott Kolumbiától és az Egyesült Államoktól, így csoportja utolsó helyén végzett. A paraguayi szövetség vasárnapi közleménye szerint Díaz bejelentette, hogy azonnali hatállyal lemond a posztjáról.

Az argentin edzőt 2014 decemberében nevezték ki, irányításával a válogatott az elődöntőig jutott a tavalyi Copa Americán.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik