Gólpasszal tért vissza Francesco Totti

Fontos pontokat veszítettek a Farkasok.

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójának zárómérkőzésén a harmadik helyen álló AS Roma a tizenharmadik Bologna együttesét fogadta. A hazaik hatalmas fölényben játszottak, sorra alakították ki a helyzeteket, lőtték egy lesgólt is, majd jött a hidegzuhany.

A 25. percben Juan Zuniga szabadrúgása után Luca Rossettini nagyon szép fejes góllal megszerezte a vezetést a vendégeknek (0-1).

A szünetben cserére szánta el magát a Roma mestere, Luciano Spalletti. Pályára küldte Francesco Tottit. A klub 39 éves legendája február 21. óta csak 14 percet játszott a bajnokságban. Azon a hűvös vasárnap délelőttön ugyanis összeveszett az edzőjével, mondván nem tiszteli őt eléggé. Spalletti berágott és nem félt hazazavarni az együttesnél 24. szezonját töltő ikont.

A csere bejött, Totti ugyanis öt perccel a becserélése után gólpasszt adott Mohamed Salah-nak (1-1).

A döntetlen azt jelenti, hogy a Farkasok hátránya már hat pont a második Napoli mögött, míg a negyedik Intert féltucat ponttal előzik meg.