Németh Krisztián győztes gólt fejelt Xaviéknak, de…

Ötödik meccsén hatodik találatát jegyezte a magyar válogatott támadó, de pechére a játékvezető közbeszólt.

Németh Krisztián csapatával az ex Barcelona-játékost, Xavit is a soraiban tudó Al-Szaddnál járt vendégségben hétfőn és kezdő játékosként szemlélhette, amint a 16. percben Qassim M. ordas nagy gólt vág csapata hálójába (1-0).

A hazai vezetésre az Al-Gharafa szlovák válogatott támadója, Vladimi Weiss válaszolt négy perc múlva (1-1)

A dohai Jassim Bin Hamad Stadionban Németh Krisztián tehette volna fel az i-re a pontot, amikor a 89. percben egy szabadrúgás utáni fejesből a hálóba talált, de korai volt az Al-Gharafa játékosok öröme, mert a játékvezető lökést látott és érvénytelenítette a találatot. A helyi sajtó úgy ítélte meg, hogy a spori tévedett. Németh így maradt öt meccs/öt gólos mutatónál, amit azért nem kell szégyellnie.