Betalált a harmadosztályú csapat a Camp Nouban, de a csoda elmaradt

A kapott gól ellenére hozta a kötelezőt a Barcelona.

A labdarúgó spanyol Király-Kupa negyedik fordulójának első mérkőzésén a harmadosztályú Villanovense hazai környezetben 0-0-ra végzett október végén az FC Barcelona ellen. A visszavágót szerda este rendezték a Camp Nouban.

A nagy hármas tagjai közül Lionel Messi a keretbe sem került, míg Neymar és Luis Suárez a kispadon nézte az összecsapást. Amely rögtön egy hatalmas góllal indult, a negyedik percben Daniel Alves nagyjából harminc méterről bombázott a kapuba (1-0).

A 21 .percben Sandro Ramírez megduplázta a hazaiak előnyét, nyolc perccel később pedig eljött a nagy pillanat a harmadosztályú csapat életében. Juanfran bombázott a jobb felsőbe (2-1).

Sokáig nem tartott az örömük, Sandro újabb gólt szerzett még a szünet előtt. A fordulást után a fiatal játékos megszerezte harmadik gólját is, de Munir El Haddadi is duplázni tudott (6-1).

A katalánok tehát simán nyertek és készülhetnek a következő körre.

Eredmény, Király-Kupa, 4. forduló, visszavágó

FC Barcelona – Villanovense (III.) 6-1 (3-1) Összesítésben: 6-1
Gólszerző: D. Alves (4.), S. Ramírez (21., 31., 69.) Munir (51., 76.) illetve Juanfran (29.)