Foci

Simon Krisztiánnak üzentek a válogatott játékosok

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) Facebook-oldalára feltöltött fénykép tanúsága szerint a Norvégia elleni Eb-pótselejtezőre készülő nemzeti együttes tagjai Telkiből kívántak jobbulást Simon Krisztiánnak, aki november elején szenvedett súlyos sérülést.

A norvégok ellen készülő A-válogatott tagjai Telkiből üzentek Simon Krisztiánnak, aki november első napján szenvedett…

Szerző: MLSZ – Magyar Labdarúgó Szövetség2015. november 9.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik