Foci

Így vette be a Groupama Arénát az élő Fradi-sas

Szombaton került sor az első éles bevetésére.

A Ferencváros labdarúgócsapata szombaton nagyon simán, 5-1-re legyőzte a Vasast az OTP Bank Liga 14. fordulójának szombati mérkőzésén. A találkozó előtt debütált az élő Fradi-sas, amely hosszas készülődés után először vette be a Groupama Arénát. Íme!

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik