Robben góllal tért vissza, megvan az ezredik Bayern-siker

A Bayern München négygólos győzelmet aratott a Köln ellen a Bundesliga 10. fordulójában.

Az Arsenal ellen elszenvedett hétközi vereségen a bajnokságban szeretett volna javítani a Bayern München.

A bajoroknál a kezdőben kapott helyet Arjen Robben, aki hosszú sérülése után térhetett vissza a pályára, és az első játékrészben rögtön be is talált a Köln kapujába.

Még a szünet előtt megduplázták előnyüket Guardiola fiai, Vidal egy tetszetős akció végén tüzelt a ketrecbe.

A folytatásban Lewandowski folytatta a gólok sorát, a lengyel támadónak ez volt a huszadik találata legutóbbi tizenkét mérkőzését figyelembe véve.

A végeredményt Thomas Müller állította be büntetőből.  A Bayern München ezzel megszerezte ezredik győzelmét a Bundesligában.

A Bayer Leverkusen úgy nyert 4-3-ra a Stuttgart ellen hazai környezetben, hogy a szünetben 0-2, a 70. percben pedig még 2-3 állt az eredményjelzőn.