Barcelona's Brazilian forward Neymar da Silva Santos Junior gestures during the Spanish league football match FC Barcelona vs UD Las Palmas at the Camp Nou stadium in Barcelona on September 26, 2015.  AFP PHOTO / JOSEP LAGO

A meccset megnyerte a Messit elveszítő Barcelona

Menyhei Csaba

sportújságíró. 2015. 09. 26. 18:23

A vizsgálatok után eldőlni látszik, hogy mennyit kell kihagynia az argentin játékosnak.

Az FC Barcelona labdarúgócsapata a Las Palmas ellen próbálta meg kijavítani a Celta Vigo elleni fiaskót. Nagyon rosszul indult a mérkőzés a katalánok számára, Lionel Messit ugyanis már a kilencedik percben le kellett cserélni.

A játékost azonnal a kórházba szállították egy kivizsgálásra, amely után haza is mehetett, de a Radio Catalunya értesülései szerint 6-8 hétre kénytelen lesz nélkülözni őt Luis Enrique.

Luis Suárez fejesével szerezték meg a vezetést a hazaiak a 25. percben, majd az uruguayi a második játékrész elején is betalált. A Barcának meg az is belefért, hogy a kopasz Neymar kihagyjon egy tizenegyest.

A találkozó hajrájában összejött a szépítés a szimpatikusan játszó újoncnak, egy megpattanó lövéssel tréfálta meg Viera a kapust.