Az MLSZ három hónapra eltiltotta Bognár Györgyöt

Csökkentette a Honvédra kiszabott büntetést a FEB.

Kedden ismét ülésezett az MLSZ Fegyelmi Bizottsága. Három érdekes határozatra bukkantunk.

A másodosztályú Csákvár szakmai igazgatóját három hónapra minden labdarúgással kapcsolatos sportszakmai tevékenységtől eltiltotta a bizottság – írja az mlsz.hu.

Történt ugyanis, hogy az egyik felkészülési mérkőzés 87. percében a szakember elrendelte csapata játéktérről való le-, majd öltözőbe vonulását, ezért a játékvezető a mérkőzést beszüntette.

A FEB csökkentette a Budapest Honvéd szurkolóira kirótt büntetést. A napra pontosan egy hónapra lejátszott Paks – Budapest Honvéd (3-1) mérkőzésen a fővárosi gárda szurkolói másokat megbotránkoztató és becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető magatartása miatt – kiszabott 350 000 forintos pénzbüntetést 300 000 forintra mérsékelte.

A licencproblémák miatt a harmadosztályba sorolt Nyíregyháza már visszaesőnek számít. A Cegléd elleni hazai mérkőzés során a szurkolók pirotechnikai eszközöket vittek be a stadionba, amit ráadásul használtak is. Ezért 50 000 forinttal lesznek kénytelenek a szövetség számlájára utalni.