Lionel Messi lefejelte az AS Roma játékosát

Messi (Array)

Mondjuk a cím kicsit túlzó, mert a Barcelona sztárjának feje búbja lábujjhegyen is csak alig éri el Mapou Yanga-Mbiwa állcsúcsát, de ettől még a mozdulat tökéletesen meg volt.

Messi fejelt, majd megragadta ellenfele nyakát, aki természetesen nem hagyta annyiban. Na ilyet is ritkán látni az argentintól… Mondjuk, ha nem barátságos meccsről van szó (Barcelona-AS Roma 3-0), úgy a spanyol játékvezető, Javier Estrada Fernandez nyilván lezavarta volna Messit és Mapou Yanga-Mbiwát is a pályáról, de mindkét játékos megúszta egy-egy sárgával.

Messi annyira felbosszantotta magát az eseten, hogy hét perccel később, a 41.-ben berámolt egy gólt. Ez volt csapata második találata, a vezetést Neymar szerezte meg a 27. percben. A Nou Campban a végeredményt a Bajnokok Ligája döntőjében is gólt lövő Ivan Rakitic állította be a 66. percben.