Raheem Sterling megtette, amiről sokan csak álmodnak

Raheem Sterling (Array)

Felkészülés ide vagy oda, az angol válogatott labdarúgó a debütáló mérkőzésén rögvest góllal indított. A Manchester City 2-2-es rendes játékidő után büntetőkkel győzte le az AS Romát.

A Bajnokok Kupája felkészülési sorozat keretében találkozott egymással Melbourne-ben az AS Roma és a Manchester City labdarúgócsapata, utóbbiban ezen az összecsapáson debütált a méregdrágán megvásárolt Raheem Sterling. A Liverpoolból érkezett 20 éves támadó nem tétlenkedett, már a 3. percben higgadtan lőtt az olaszok kapujába egy pazar kiugratást követően – egy félidőt játszott egyébként.

A rendes játékidő végén 2-2 volt az állás, így következhettek a büntetők, ott pedig már a manchesteri kapus, Joe Hart volt a hős, aki egy tizenegyest értékesített, kettőt pedig kivédett, így a City örülhetett a lefújás végén.