Foci
Nyilasi Tibor (Array)

Az ETO-val játszik a Honvéd a kupában

Sport24
Sport24

2015. 07. 21. 17:13

Kisorsolták a labdarúgó Magyar Kupa első fordulójának párosításait.

Az mlsz.hu cikke szerint az élvonalból egyelőre nyolc csapat száll be a küzdelmekbe, a négy nemzetközi kupainduló – a Videoton, a Ferencváros, az MTK Budapest és a DVSC-TEVA – csak később, a harmadik körben csap bele a lecsóba. Kikötés volt még, hogy a profi bajnokságok résztvevői nem találkozhatnak az első körben, így az NB I-es és NB II-es csapatok elkerülték egymást.

A párharcok egy mérkőzésen dőlnek el, az 1. forduló mérkőzéseit augusztus 12-én, szerdán rendezik.

A Magyar Kupa 1. fordulójának párosításai

Csepel FC – Békéscsaba 1912 Előre

Csornai SE – DVTK

ETO Futsal Kft. – Budapest Honvéd

Maglód TC – Paksi FC

Sárrétudvari KSE – Puskás Akadémia FC

LOLAND-Nyúl SC – Szombathelyi Swietelsky Haladás

Vértessomlói KSK – Újpest FC

Hidasnémeti VSC – Vasas FC

Bölcskei SE – Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő

Kozármisleny – BFC Siófok

Füzesgyarmati SK – Budaörs

Gyöngyösi AK-Ytong – Dunaújváros

Jászberényi FC – FC Ajka

Ceredvölgye SE – Aqvital FC Csákvár

VSK Tököl Egyesülete – Gyirmót FC Győr

Veresegyház VSK – Mezőkövesd Zsóry FC

Tatabánya FC – Soproni VSE

Sárisápi Bányász SE – Soroksár SC

Monori SE – Szeged 2011-Grosics Akadémia

Hévíz SK – Szolnoki MÁV FC

Komlói Bányász – SzTK-Erima

FC Dabas – Vác FC

Nagykáta SE – Kisvárda Master Good

Schieber Pincészet BLSE – ZTE FC

Viadukt SE Biatorbágy – III. ker. TVE

BKV Előre – KBSC FC

Nagyatádi FC – Ceglédi VSE

Cigánd SE – Szentlőrinc SE

Érd VSE – Tállya KSE

Bonyhád VLC – FC Hatvan

FC Tiszaújváros – ESMTK

Felsőtárkány SC – Dorogi FC

Hódmezővásárhelyi FC – Várfürdő-Gyulai Termál FC

Nyíregyháza Spartacus FC – Putnok FC

Lenti TE Sport 36 – Pénzügyőr SE

RSE Nagyecsed – REAC

Siklós FC – Sárvár FC

DAC Foci24.com – Szekszárdi UFC

Hajdúböszörményi TE – SZEOL SC

Dudar SE – Budafoki MTE – Újbuda FC

Ásotthalmi TE – Szerencs Város SE

Babócsa SE – Mátészalkai MTK

Bácsalmási PVSE – MTE 1904

Balatonalmádi SE – Velence SE

Celldömölki VSE – KSE Iváncsa

Hajdúszoboszlói SE – Rákosmente KSK

Mezőhegyesi SE – Szajol KLK

Somogyvár KÖSE – Dunaharaszti MTK

Tiszakanyár SE – Nyírbátori FC

Vép VSE – Szőlőskert Nagyréde SC

SBTC – DTC-Select

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.