Foci
spanyol bajnokság sorsolás (Array)

Rangadóval kezdik a szezont Messiék

Sport24
Sport24

2015. 07. 14. 16:43

Novemberben rendezik az első El Classicót, méghozzá Madridban.

A Spanyol Labdarúgó Szövetség munkatársai elkészítették a bajnokság sorsolását. A Primera Division küzdelmei augusztus 22.-én kezdődnek.

Nehéz, forró hangulatú összecsapás vár az FC Barcelona csapatára. Lionel Messiék ugyanis az Athletic Bilbao ellen kezdik a szezont, méghozzá idegenben. Érdekesség, hogy a két csapat egy héttel korábban már a Szuperkupáért is megmérkőzik egymással.

Fotó: Twitter

A Real Madrid új vezetőedzője, Rafael Benítez nem hazai közönség előtt debütál, ugyanis az újonc Sporting Gijon otthonában kezd a Real Madrid.

Az El Classico novemberben és áprilisban kerül megrendezésre, az előbbi a Santiago Bernabeu Stadionban, az utóbbi a Camp Nouban.

A jövő évi labdarúgó Európa-bajnokság miatt a bajnokság május közepén zárul.

A Primera División 2015/16-os szezonjának sorsolása

1. FORDULÓ (AUGUSZTUS 22.)

Levante–Celta Vigo
Atlético Madrid–Las Palmas
Málaga–Sevilla
Athletic Bilbao–Barcelona
Granada–Eibar
Espanyol–Getafe
Betis–Villarreal
Sporting Gijón–Real Madrid
Deportivo La Coruna–Real Sociedad
Rayo Vallecano–Valencia

2. FORDULÓ (AUGUSZTUS 30.)

Celta Vigo–Rayo Vallecano
Las Palmas–Levante
Sevilla–Atlético Madrid
Barcelona–Málaga
Eibar–Athletic Bilbao
Getafe–Granada
Villarreal–Espanyol
Real Madrid–Betis
Real Sociedad–Sporting Gijón
Valencia–Deportivo La Coruna

3. FORDULÓ (SZEPTEMBER 13.)

Celta Vigo–Las Palmas
Levante–Sevilla
Atlético Madrid–Barcelona
Málaga–Eibar
Athletic Bilbao–Getafe
Granada–Villarreal
Espanyol–Real Madrid
Betis–Real Sociedad
Sporting Gijón–Valencia
Rayo Vallecano–Deportivo La Coruna

4. FORDULÓ (SZEPTEMBER 20.)

Las Palmas–Rayo Vallecano
Sevilla–Celta Vigo
Barcelona–Levante
Eibar–Atlético Madrid
Getafe–Málaga
Villarreal–Athletic Bilbao
Real Madrid–Granada
Real Sociedad–Espanyol
Valencia–Betis
Deportivo La Coruna–Sporting Gijón

5. FORDULÓ (SZEPTEMBER 23.)

Las Palmas–Sevilla
Celta Vigo–Barcelona
Levante–Eibar
Atlético Madrid–Getafe
Málaga–Villarreal
Athletic Bilbao–Real Madrid
Granada–Real Sociedad
Espanyol–Valencia
Betis–Deportivo La Coruna
Rayo Vallecano–Sporting Gijón

6. FORDULÓ (SZEPTEMBER 27.)

Sevilla–Rayo Vallecano
Barcelona–Las Palmas
Eibar–Celta Vigo
Getafe–Levante
Villarreal–Atlético Madrid
Real Madrid–Málaga
Real Sociedad–Athletic Bilbao
Valencia–Granada
Deportivo La Coruna–Espanyol
Sporting Gijón–Betis

7. FORDULÓ (OKTÓBER 4.)

Sevilla–Barcelona
Las Palmas–Eibar
Celta Vigo–Getafe
Levante–Villarreal
Atlético Madrid–Real Madrid
Málaga–Real Sociedad
Athletic Bilbao–Valencia
Granada–Deportivo La Coruna
Espanyol–Sporting Gijón
Rayo Vallecano–Betis

8. FORDULÓ (OKTÓBER 18.)

Barcelona–Rayo Vallecano
Eibar–Sevilla
Getafe–Las Palmas
Villarreal–Celta Vigo
Real Madrid–Levante
Real Sociedad–Atlético Madrid
Valencia–Málaga
Deportivo La Coruna–Athletic Bilbao
Sporting Gijón–Granada
Betis–Espanyol

9. FORDULÓ (OKTÓBER 25.)

Barcelona–Eibar
Sevilla–Getafe
Las Palmas–Villarreal
Celta Vigo–Real Madrid
Levante–Real Sociedad
Atlético Madrid–Valencia
Málaga–Deportivo La Coruna
Athletic Bilbao–Sporting Gijón
Granada–Betis
Rayo Vallecano–Espanyol

10. FORDULÓ (OKTÓBER 28.)

Eibar–Rayo Vallecano
Getafe–Barcelona
Villarreal–Sevilla
Real Madrid–Las Palmas
Real Sociedad–Celta Vigo
Valencia–Levante
Deportivo La Coruna–Atlético Madrid
Sporting Gijón–Málaga
Betis–Athletic Bilbao
Espanyol–Granada

11. FORDULÓ (NOVEMBER 1.)

Eibar–Getafe
Barcelona–Villarreal
Sevilla–Real Madrid
Las Palmas–Real Sociedad
Celta Vigo–Valencia
Levante–Deportivo La Coruna
Atlético Madrid–Sporting Gijón
Málaga–Betis
Athletic Bilbao–Espanyol
Rayo Vallecano–Granada

12. FORDULÓ (NOVEMBER 8.)

Getafe–Rayo Vallecano
Villarreal–Eibar
Real Madrid–Barcelona
Real Sociedad–Sevilla
Valencia–Las Palmas
Deportivo La Coruna–Celta Vigo
Sporting Gijón–Levante
Betis–Atlético Madrid
Espanyol–Málaga
Granada–Athletic Bilbao

13. FORDULÓ (NOVEMBER 22.)

Getafe–Villarreal
Eibar–Real Madrid
Barcelona–Real Sociedad
Sevilla–Valencia
Las Palmas–Deportivo La Coruna
Celta Vigo–Sporting Gijón
Levante–Betis
Atlético Madrid–Espanyol
Málaga–Granada
Rayo Vallecano–Athletic Bilbao

14. FORDULÓ (NOVEMBER 29.)

Villarreal–Rayo Vallecano
Real Madrid–Getafe
Real Sociedad–Eibar
Valencia–Barcelona
Deportivo La Coruna–Sevilla
Sporting Gijón–Las Palmas
Betis–Celta Vigo
Espanyol–Levante
Granada–Atlético Madrid
Athletic Bilbao–Málaga

15. FORDULÓ (DECEMBER 6.)

Villarreal–Real Madrid
Getafe–Real Sociedad
Eibar–Valencia
Barcelona–Deportivo La Coruna
Sevilla–Sporting Gijón
Las Palmas–Betis
Celta Vigo–Espanyol
Levante–Granada
Atlético Madrid–Athletic Bilbao
Rayo Vallecano–Málaga

16. FORDULÓ (DECEMBER 13.)

Real Madrid–Rayo Vallecano
Real Sociedad–Villarreal
Valencia–Getafe
Deportivo La Coruna–Eibar
Sporting Gijón–Barcelona
Betis–Sevilla
Espanyol–Las Palmas
Granada–Celta Vigo
Athletic Bilbao–Levante
Málaga–Atlético Madrid

17. FORDULÓ (DECEMBER 20.)

Real Madrid–Real Sociedad
Villarreal–Valencia
Getafe–Deportivo La Coruna
Eibar–Sporting Gijón
Barcelona–Betis
Sevilla–Espanyol
Las Palmas–Granada
Celta Vigo–Athletic Bilbao
Levante–Málaga
Rayo Vallecano–Atlético Madrid

18. FORDULÓ (JANUÁR 3.)

Rayo Vallecano–Real Sociedad
Valencia–Real Madrid
Deportivo La Coruna–Villarreal
Sporting Gijón–Getafe
Betis–Eibar
Espanyol–Barcelona
Granada–Sevilla
Athletic Bilbao–Las Palmas
Málaga–Celta Vigo
Atlético Madrid–Levante

19. FORDULÓ (JANUÁR 10.)

Real Sociedad–Valencia
Real Madrid–Deportivo La Coruna
Villarreal–Sporting Gijón
Getafe–Betis
Eibar–Espanyol
Barcelona–Granada
Sevilla–Athletic Bilbao
Las Palmas–Málaga
Celta Vigo–Atlético Madrid
Levante–Rayo Vallecano

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.