Szenzációs góllal mentett pontot Dárdai csapata

Hannover, Hertha (hannover, hertha bsc, )

A Hannover otthonában érte el 1-1-es döntetlent a Hertha.

Dárdai Pál együttese ahhoz a Hannoverhez látogatott a labdarúgó Bundesliga 28. fordulójában, amely december közepén nyert legutóbb meccset a bajnokságban. A két csapat nem finomkodott az első félidőben, ugyan 45 perc játék után még 0-0 volt az eredmény, de több helyzetet is feljegyezhettünk.

Fotó: Europress Fotóügynökség

Kissé leült a találkozó a fordulás után, ám az utolsó negyedóra kezdetén egy szerencsés találattal vezetést szerzett a Hannover, ettől pedig felpörögtek az események. Rohamozni kezdett a Hertha az egyenlítésért, Stocker szenzációs találatával pedig sikerült is egalizálni.

A lefújásig nyílt maradt az összecsapás, végül osztozkodtak a pontokon a csapatok. A Hannover továbbra sem tud nyerni tavasszal, a Hertha pedig folytatta veretlen sorozatát.