Foci
Kovács Zoltán (kovács zoltán, )

Távozik a sportigazgató Újpestről

Kovács Zoltán és a labdarúgóklub közös megegyezéssel szerződést bontott egymással.

„A mai nappal közös megegyezéssel klubunk megszüntette Kovács Zoltán, sportigazgató szerződését. Klubunk tulajdonosa és sportigazgatónk szakmai elképzeléseinek eltérése miatt került sor a közös megegyezéssel történő szerződésbontásra. Kovács Zoltánnak klubunk szeretné ezúton is megköszönni áldozatos munkáját, és az Újpest-család sok sikert kíván további pályafutásához!” – olvasható a szűkszavú közlemény az ujpestfc.hu-n.

Kovács Zoltán, a klub korábbi labdarúgója második alkalommal volt sportigazgató Újpesten – először 2010 és 2011 közötti időszakban -, közte Diósgyőrben dolgozott hasonló szerepkörben. 2014 nyarán tért vissza a Megyeri útra.

Ajánlott videó mutasd mind

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.