Cakir sporit szidhatják a franciák

Ramires, Pastore (ramires, pastore, )

A török játékvezető benézte Ramires büntetőterületen belüli szabálytalanságát, így egy jogos tizenegyest kérnek rajta számon a PSG-szurkolók.

Jószerivel már mindennel foglalkoztunk a keddi PSG-Chelsea (1-1) BL-nyolcaddöntő kapcsán, csak a játékvezetéssel nem. No de, ne maradjon ki az sem! A török Cakir spori megpróbálta nagyvonalúan vezetni a mérkőzést, de szerintünk néhány esetben elmaradt a jogos sárga lap. A legnagyobb, mérkőzés végeredményét befolyásoló bakijára 89. percben követte el, amikor a Chelsea már beszorult, mint fing a gatyába, és bár a játékvezető pár méterre állt, de mégsem adott büntetőt Ramires szabálytalanságánál.

A brazil tök felesleges mozdulata jól láthatóan nem a labdára, hanem kimondottan Pastore továbbhaladásának megakadályozására irányult. Ez bizony tizenegyes volt, és ahogy Zombori Sándortól tudjuk, ha belövik, gól. Cakir spori meg egyszerűen úgy határozott, a 89. percben ő már nem dönti el a meccset…