Nagy lehetőséget szalasztott el a Juventus

Alvaro Morata (alvaro morata, )

A torinói együttes 2-2-es döntetlent játszott a Cesena otthonában.

Az olasz labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának vasárnapi játéknapján nagy lehetőség pottyant a címvédő és listavezető Juventus ölébe, az üldöző Roma ugyanis hazai pályán játszott 0-0-s döntetlent a sereghajtó Parmával. Az esti meccsen a torinóiak ugyan bő negyedóra után hátrányba kerültek, de még az első félidőben fordítani tudtak, előbb Morata, majd Marchisio köszönt be.

Fotó: Europress Fotóügynökség

A kiesés ellen menekülő Cesena nem adta fel, ment előre az egyenlítés reményében, ez pedig össze is jött a 70. percben. Még így is nyerhetett volna a Juventus, azonban Vidal kihagyott egy büntetőt, így maradt a 2-2.

A Juve így is hét ponttal vezet az AS Roma előtt. A Cesena maradt az utolsó előtti helyen, hét egység az együttes hátránya a bentmaradást érő 17. pozíciótól.