Újra nyert a Real Madrid

Isco (isco, )

A fővárosiak hazai környezetben győzték le 2-0-ra a Deportivo La Corunát a spanyol pontvadászat 23. fordulójában.

Fotó: Europress Fotóügynökség

A Real Madrid labdarúgócsapata egy hete fájó vereségbe szaladt bele a városi rivális Atlético otthonában, így a riválisok feljöttek a listavezető nyakára a tabellán. Épp ezért a blancóknak három pont kellett a Deportivo elleni szombati bajnokin, és ugyan a vendégek kezdtek aktívabban, Cristiano Ronaldo, majd Gareth Bale kapufája jelezte, hogy egyre közelebb jár a gólhoz a Real. Nem is kellett rá sokat várni, Isco tekert a kapu hosszú oldalába a 23. percben.

Nem dőlhetett hátra a Madrid, a galíciai alakulat szívósan küzdött, így sokáig nyílt maradt a találkozó, ám a 73. percben megpecsételődött a Depor sorsa, amikor Benzema duplázta meg a hazai előnyt. A vége 2-0 lett.

Videó – Isco gólja élményszámba ment:

A játéknap korábbi meccsén a Sevilla nagyon simán verte 3-0-ra a Córdobát. Mind a két együttes tíz emberrel fejezte be a meccset.