Négyet lőtt Valenciában, mégis kiesett a Rayo

Nyolcgólos döntetlen született a Valencia-Rayo Vallecano összecsapáson a Spanyol Kupa legjobb 16 közé jutásáért játszott párharc visszávágóján.

Az odavágón a Denevérek 2-1-es döntetlent arattak madridi riválisuk otthonában, így lépéselőnnyel várhatták a második ütközetet.

Fotó: Europress fotóügynökség

A Valencia hamar előnybe került a kedd esti mérkőzésen, a szünetben viszont már kiesésre állt, miután a Rayo játékosai három góllal válaszoltak.

A házigazda ezt követően szépített, majd Embarba találatával visszállt a kétgólos különbség a felek között. Juan Antonio Pizzi nem adták fel, tíz perccel a negyedik bekapott gól után már 4-4 állt az eredményjelzőn, s mivel többször nem talált be egyik fél sem, a Valencia jutott a nyolcaddöntőbe.

Győr kormánypárti polgármestere, a helyi kórház kardiológiai osztályának vezetője igazi fenegyerek, elmondása szerint eddig mégsem kapott soha feddést pártja vezetőitől. Az interjúban szó esik papagájokról, 3:20-as bluesról, Törőcsikről és Nyilasiról, a lex Dézsiről, sőt még egy ellenzéki politikusról is.