Foci

Öt légiósától válik meg az Újpest

A szakmai stáb döntése alapján öt játékos távozhat az NB I-ben szereplő lila-fehérek keretéből.

Berat Ahmeti, Aristote Mboma és Jeremy Serwy tavasztól nem szerepel az Újpest FC keretében.

„A három játékos az őszi szezonban mutatott teljesítménye alapján klubunk kezdeményezte a játékosokkal szerződésük közös megegyezéssel történő megszüntetését” – mondta Kovács Zoltán sportigazgató az együttes hivatalos honlapjának.

 Rodrigo Rojo is hazatér
Fotó: ujpestfc.hu 

„Nebojsa Koszovics, a Standard Liége játékosa, az őszi idényben legtöbbször csak csereként lépett pályára, a szakmai stáb a továbbiakban nem számít a középpályás munkájára. Így a kölcsönadó klubnál kezdeményezzük a kölcsönszerződés megszüntetését.”

“Rodrigo Rojo, uruguayi hátvéddel szintén kezdeményezte klubunk a közös megegyezéssel történő szerződésbontást, az ő esete annyiban lehet más, hogy tavasztól a partnerklubok egyikében folytathatja pályafutását” – tette hozzá sportigazgatónk. 

Ajánlott videó