Brazília kiütötte Törökországot

A duplázó Neymar vezérletével 4-0-ra nyert a dél-amerikai együttes a szerdai felkészülési mérkőzésen.

Isztambulban vendégeskedett a brazil labdarúgó-válogatott, amely a világbajnokság óta az összes felkészülési mérkőzését megnyerte Dunga irányításával. Ezúttal sem teketóriáztak sokat a dél-amerikaiak, Neymar már a 20. percben eredményes tudott lenni, majd Kaya talált a saját kapujába. A felvonás végén még Willian is gólt szerzett, az eredményjelzőn így 0-3 állt a szünetben, a török szimpatizánsok ki is fütyülték kedvenceiket.

Neymar a két gólja mellett egyet előkészített
Fotó: Europress Fotóügynökség

Fatih Terim négyet cserélt a szünetben, ez sem segített azonban a házigazdán, Neymar a 60. percben szerezte meg saját maga második, csapata negyedik találatát. A folytatásban nem született több gól, a selecao 4-0-ra nyert.

Dunga játékosnak is bizonyítási lehetőséget adott, a kezdőben helyet kapó Luiz Adriano mellett Firmino és Douglas Costa is ezen az összecsapáson debütált a nemzeti együttesben.