Egyre mélyebb gödörben a Sociedad

A Real Sociedad labdarúgócsapata negyedik veretlenségét is elszenvedte a spanyol bajnokságban. A Celta Vigo először kapott ki.

Nem megy ebben az idényben a Real Sociedadnak, amely vasárnap az Espanyolhoz látogatott. Ezúttal nagyot küzdött a baszk csapat, azonban a kapuba képtelen volt betalálni. Nem úgy a hazaiak, Lucas a 7., Stuani a 92. percben volt eredményes, 2-0-ra nyert az Espanyol.

A Celta Vigo a Villarrealt fogadta, azonban az első felvonásban Gomez két perc alatt kétszer is beköszönt. Ugyan még a szünet előtt szépített a Celta, de a meccs hajrájában tíz emberre fogyatkoztak a hazaiak, Mario pedig feltette az i-re a pontot a 91. percben, 1-3 lett a vége.

A Celta Vigo veresége után már csak a Barcelona és a Valencia, a bajnokság első két helyezettje mondhatja el magáról, hogy veretlen.