Oroszországban nyert a Bayern München

Pep Guardiola legénysége a CSZKA Moszkva vendégeként győzött 1-0-ra.

Az Oroszországba látogató Bayern München labdarúgócsapata jól kezdte a – zárt kapus – mérkőzést, majd a 22. percben büntetőből a vezetést is megszerezte. Mario Götze harcolta ki a tizenegyest – megeshet, hogy a szabálytalanság még a büntetőterületen kívül történt -, Thomas Müller pedig ítéletvégrehajtóként jeleskedett.

A hazai környezetben játszó CSZKA-nak volt lehetősége az egyenlítésre, de Musa elügyetlenkedett egy ziccert, Eremenko szabadrúgásánál pedig a léc hárított.

Thomas Müller volt a nyerőember
Fotó: Europress Fotóügynökség

A szünet után a Bayern dominált, a CSZKA pedig védekezett becsülettel, támadásokra viszont nem igazán maradt ereje az oroszoknak. A 66. percben támadóbb felfogásra váltott a házigazda, de nem sikerült egyenlíteni. A vendégek sem erőltették már a végén a dolgot, 0-1 lett a vége.

A Bayern München a Manchester City után a CSZKA Moszkvát is legyőzte és két forduló után hibátlan az E csoportban.