Nyolc perc alatt döntött a Real Madrid

A Primera Division 6. fordulójában a Real Madrid 2-0-ra nyert a Villarreal otthonában.

A királyi alakulat a szezon elején gyorsan bezsebelt két vereséget, így hamar hátrányba kerültek az éllovasokkal szemben, ezért Ronaldóék számára minden egyes meccs különös jelentőséggel bír.

Fotó: Europress Fotóügynökség

A Real viszont azóta harmadik meccsét nyerte meg zsinórban: ezúttal a Villarreal volt a szenvedő fél. A találkozón nyolc perc alatt két gólt lőttek a vendégek, előbb a 32. percben Modric lövése talált magának utat a kapuba, majd Karim Benzema passzát Cristiano Ronaldo vágta be (0-2).

A győzelemmel a BL-címvédője egy pontra megközelítette a Valencia, Barcelona, Sevilla éllovas triót, de mindhárom csapat egy meccsel kevesebbet játszott.