Nyolcat lőve szétfocizta ellenfelét a Real Madrid

A királyi alakulat a Deportivo La Coruna vendégeként nyert 8-2-re.

A Real Madrid pocsékul rajtolt a spanyol élvonalban, hiszen már a Cordoba elleni szezonnyitón is csak szenvedtek, majd jött két zakó a Real Sociedad és az Atlético Madrid ellen.

A Bajnokok Ligájában viszont javítottak a fővárosiak, mivel a Baselt 5-1-re ütötték ki, így valamelyest kárpótolták a szurkolókat Ronaldóék.

Fotó: Europress Fotóügynökség

A szombati mérkőzés után pedig pláne, hiszen a Depor otthonában már 45 perc után háromgólos előnyre tettek szert a portugál zseni két, James Rodriguez egy, de nem is akármilyen bombagólja után.

A fordulás után Medunjanin büntetőből szépíteni tudott, ám a 66. percben újabb Real Madrid-gól következett: Gareth Bale is ünnepelhetett, majd a 74. percben ismét (1-5).

A hajrában az egyik oldalon Ronaldo, a másikon Toche volt eredményes, majd Javier Hernandez a 88. és a 92. percben szerzett duplájával végül beállította a 8-2-es végeredményt.

Eredmény – Primera Division, 4. forduló

Deportivo La Coruna – Real Madrid 2-8 (0-3)
Gólszerzők: Medunjanin (51.-büntetőből), Toche (84.) illetve Ronaldo (29., 41., 78.), Rodriguez (36.), Bale (66., 74.), Hernandez (88., 92.)