Csak egy pontot ért a vicces gól

Hiába vezetett két góllal a Celta Vigo hazai pályán a Real Sociedad ellen, be kellett érnie a döntetlennel.

Szombaton késő este a Celta Vigo fogadta a Real Sociedad gárdáját a spanyol labdarúgó-bajnokságban. A hazaiak egy félidő után 1-0-ra vezettek, majd egy szerencsés találattal megduplázták előnyüket a 48. percben: Larrivey előbb kapufát lőtt, majd estében a kapuba sodorta a kipattanó labdát – vélhetően a kezét is érte a játékszer.

A Sociedad nem az a csapat, amelyik kétgólos hátrányban is feladná, a baszkok így a 69. percben szépítettek. Már a ráadás perceiben járt az összecsapás, amikor egy középre tett labda Jonnyról pattant a saját kapujába, 2-2 lett a végeredmény.

A játénap korábbi szakaszában a Barcelona legyőzte az Athletic Bilbaót, míg az Atlético a madridi rivális Real otthonában diadalmaskodott.

Eredmény – La Liga, 3. forduló

Celta Vigo – Real Sociedad 2-2 (1-0)
Gólszerzők: Orellana (28.), Larrivey (48.) illetve Agirretxe (69.), Jonny (90+2. – öngól)