Egy félidő alatt lőtt hatot a Fradi a kupában

A ferencvárosi focicsapat a megye I-es Vecsés elleni győzelemmel jutott tovább a 32 közé.

Megye I-es ellenféllel, a Vecséssel mérkőzött meg a Ferencváros labdarúgócsapata a Magyar Kupában, a találkozót Rákospalotán játszották. A zöld-fehérek az első félidőben nem tudtak mit kezdeni bátran játszó ellenfelükkel, így némi meglepetésre 0-0 volt az állás.

A fordulás után aztán beindult a ferencvárosi henger: Lauth törte meg a gólcsendet, majd sorrendben Kukuruzovic, a csereként a szünetben beálló Böde és Busai volt eredményes, így a 74. percben már 0-4 volt az állás. Az utolsó negyed órában is voltak történések: Böde újabb találata után szépítettek a hazaiak, majd újra Böde villant és beállította az 1-6-os végeredményt.

A Kecskemét hátrányból fordítva győzött és jutott tovább a másodosztályú Zalaegerszeg vendégeként.

A játéknap korábbi mérkőzéseiről ide kattintva olvashat.