Foci

Drogba visszavonul a válogatottságtól

A Chelsea támadója nem szerepel többet az elefántcsontparti nemzeti csapatban.

Didier Drogba szűk egy hónappal a labdarúgó-világbajnokság végét követően döntött úgy, nem kíván többet válogatott lenni.

„Nincs vele gond, hogy abbahagyom, hisz így több lehetőség jut majd a fiataloknak. Nehéz volt meghozni a döntést, mert ugyan tudom mire vagyok képes, nem érzem, hogy úgy megbíznának bennem a válogatottnál, mint korábban. Az ország rendelkezésére állok, de már nem a válogatottéra. Vége van” – nyilatkozott a Chelsea játékosa.

A veterán klasszis az alábbi fotót posztolta Instagramjára búcsúzóul.

 

 

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik