Falcao újra betalált, a Valencia nyerte az Emirates-kupát

A Monaco 1-0-ra győzte le az Arsenalt, míg a Valencia 3-1 arányban bizonyult jobbnak a Benficánál, így a spanyolok nyerték az Emirates-kupa idei kiírását.

A vasárnapi játéknap első találkozóján a Valencia és a Benfica lépett pályára, s bár a szünetben még 1-0-ra vezetett a portugál alakulat, a második félidőben hármat vágott a spanyol gárda.

Az Ágyúsok szombaton remekül játszottak a Benfica ellen, a mai összecsapáson azonban nem ment a foci a torna házigazdájának.

Fotó: Europress fotóügynökség

A Monaco jóval többet birtokolta a labdát, s többet is kezdeményezett, Falcao kiváló fejesgóljával pedig 1-0-s előnyre tettek szert az első játékrészben. A kolumbiai tegnap tért vissza hosszú sérüléséből, ma pedig már eredményes is tudott tehát lenni.

A folytatásban nem esett több gól, így a Valencia kilenc ponttal elsőként zárta a kupát, ahol a győzelemért három, a döntetlenért egy, a vereségért nulla, a lőtt gólokért pedig egy-egy egység járt.