Foci

Priskin, potya, öngól – így vertük Kazahsztánt

A magyar labdarúgó-válogatott a betegeskedő Pintér Attila távollétében aratott 3-0-s győzelmet Kazahsztán ellen a Puskás Ferenc Stadion búcsúmérkőzésén. A gólok sorát Priskin Tamás nyitotta, betalált Varga Roland is, míg a kazah Engel a lefújás előtt szerencsétlen mozdulattal juttatta saját kapujába a labdát.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik