Nem volt meglepetés, nyert a Real

Sport24
Sport24

2014. 04. 18. 17:15

Az U17-es korosztály számára hét éve minden évben megrendezett Puskás-Suzuki Kupa második mérkézésén, a címvédő Real Madrid 2-0 arányban legyőzte a Budapest Honvédot.

Pénteken a torna első meccsén a házigazda Puskás Akadémia 2-1-re verte a görög Olympiakoszt. A második összecsapáson a láthatóan fizikailag erősebb játékosokkal felálló Honvéd kezdett jobban majd fokozatosan vette át az irányítást a Real, ennek ellenére az első 45 perc gólnélküli döntetlennel ért véget.

Real Madrid (real madrid, ) Fotó: pfla.hu

A szünet után viszont azonnal megrezzent a háló: a 46. percben vezetést szerzett a spanyoloknak Borja Majoral.

A Honvédot megfogta a bekapott gól, a Real pedig könnyedén tartotta előnyt egészen a 71. percig, amikor egyenlített a magyar csapat, ám a játékvezető les miatt nem adta meg a találatot.

A 77. percben aztán végleg eldőlt a meccs: Alberto Rubio góljával bebiztosította a győzelmet és egyúttal a végeredményt is beállította, 2-0.

A torna fináléját hétfőn rendezik meg a Pancho Arénában.